Credit24 ehk IPF Digitali remondilaen

Credit24

Credit24 klientid saavad paindlike tingimustega laenusid: väikelaenud, reisilaenud, laenud tervise- ja ilu tarbeks, motolaenud, laenud remondiks ja pulmadeks. Samuti pakuvad nad võimalust kasutada krediidikontot, mis on idee poolest nagu virtuaalne krediitkaart.

Selles artiklis käsitletakse üksikasjalikumalt Credit24 remondilaenu, sealhulgas seda, mis see on, kuidas see toimib ja muid teemasid.

Loo oma unistuste kodu!

Remondilaenu abil saate täiustada oma kodu osi, mis on teile kõige olulisemad.

Credit24 laenuga saad soetada kõik kodu ehitamiseks vajalikud tarvikud ja muud asjad. See võib hõlmata nii ehitajaid või muid spetsialiste, keda remont nõuab, kui ka ehitustarvikuid.

Muidugi pole see ainus remondilaenu võimalus. Samuti võite oma hoovi parendamiseks kasutada Credit24 laene. Raha eest saab osta uue kasvuhoone või aias erinevate ülesannete täitmiseks vajalikke tööriistu ja muid seadmeid.

Võite isegi osta laenuga uusi tehnika seadmeid vanade asemele. Olenemata sellest, kas see on vajalik pesumasina ootamatu rikke tõttu või seetõttu, et olete valinud praeguselt küttesüsteemilt üle minna õhksoojuspumbale. Millist kodutehnikat peate uuendama või välja vahetama, on täielikult teie otsustada.

Loomulikult on oma kodu mööbli värskendamine veel üks võimalik viis antud laenu kasutada. Saate valida, mida täpselt oma kodu jaoks vajate, olgu selleks uus voodi, köögimööbel või mistahes muu mööbliese.

Remondilaenu eelised ja tingimused

Toome järgnevalt välja, mille poolest tasub eelistada Credit24 remondilaenu:

  • laenuvõtjal on alati rahale kiire ligipääs;
  • intressimäär kehtib ainult sellele summale, mis on päriselt kasutusele võetud, seega maksta tuleb intresse samuti ainult sellelt summalt;
  • remondilaen ei nõua tagatist, seega ei ole tarvis riskida oma kodu või muu varaga.

Credit24 remondilaenu saab võtta maksimaalselt 5000 eurot. Kui te nii palju ei vaja, saab ka väiksema summa laenata. Laenu tähtaeg määratakse kuni 60 kuu peale.

Kuidas taotleda Credit24 remondilaenu?

Nende veebisaidil saab taotluse esitada elektrooniliselt. Täitke taotlus ja esitage see laenupakkujale seal samas kodulehel koheselt. Vajalik laenusumma tuleb valida ja igakuise makse suuruse määrab automaatne arvutus. Seejärel peate andma IPF Digital AS-ile loa küsida pensioniregistrist teie kohta teavet ning kasutama seda teavet oma sissetulekute kontrollimiseks ja nõustuma privaatsustingimustega. Saate kohe oma isikliku laenupakkumise ja siis saate ka otsustada, kas nõustute sellega ja sõlmite lepingu. Täiendavate küsimuste korral võtab kliendihaldur teiega ühendust. Seejärel kantakse laenusumma teie kontole.

Lisaks pakub Credit24 võimalust lugeda nende blogipostitusi, kus arutatakse vastutustundlikku laenamist, et aidata teil teha kõige teadlikumaid finantsotsuseid.

Krediidikonto

Credit24 remondilaenu aluseks on krediidikonto. See on nagu võrgus kasutatav krediitkaart. Remondi finantseerimine väljastatakse virtuaalkrediidina. Klient saab antud krediidi kanda oma pangakontole ja sooritada sellega kõik kodu remondiks vajalikud ostud.

Kliendi kulusid laenule saab selle tulemusel optimeerida. Peate lihtsalt maksma intresse selle summa eest, mida tegelikult kasutate. Krediidikontoga ei kaasne ühtegi lisatasu, seega ei pea ka muretsema ühegi muu kulu pärast, kui raha ei ole kasutusele võetud.

60 kuu jooksul peab Credit24 saama tasu kasutatud summa eest. Ettemaksmine pole siiski keelatud. Tarbijal on nii võimalus oma intressikulusid vähendada, sest intresse tuleb maksta laenujäägilt.

Klientide rahulolu Credit24 teenustega on neile ülioluline. Juhul, kui tarbija ei ole nende teenusega rahul, annavad and võimaluse leping 30 päeva jooksul üles öelda, säästes tarbijat intressitasu maksmisest.

Klient võib võtta ka maksepuhkust, tasudes kogu puhkuse jooksul ainult intressimakseid, kui tal on mingil põhjusel makseprobleeme. Puhkuse kasutamine ei maksa midagi. Alati tasub helistada Credit24/IPF Digital ASi klienditeenindusse, kui on ette näha makseprobleeme, et saaksite ühiselt valida parima tegutsemisviisi, et olukord lahendada.

Credit24 pakub muid laenusid, näiteks väikelaenu. Väikelaenu abil saab ka üles ehitada oma äri. Näiteks maksta restoranidele vajaliku POS süsteemi eest.