RUG

RUG

RUG on Eesti kapitalil põhinev ettevõtte, mille tegevusvaldkond on mööbli ja muude sisustuskaupade maaletoomine ning müük. Nad on tegutsenud juba üle 13 aasta. RUG mööblipoes on suur valik mööblit igale maitsele ja ruumile. Pakutakse kiiret tarnet ja alati häid hindu. E-poes on üle 10 000 tooteartikli, millega saab sisustatud iga väikese ja suure nõudlikkusega ostja oma kodu iga ruumi ja nurga.

Mööblivalik

Elutuba

Elutoamööbli valikusse kuuluvad erinevad diivanid, tugitoolid, lauad, toolid, kapid, riiulid ja sisustuselemendid. Oma lemmiku leiavad kõik – need kellel on vaja koju suurt ja pehmet diivanit ja samuti need, kes otsivad väikest kahekohalist diivanit oma kontorisse. Samamoodi on lai valik kõiki muid tooteid ning mööblile lisaks ka näiteks puhastusvahendeid.

Magamistuba

RUG-is on magamistoa mööbli valikus olemas kõik vooditest kuni seinamaalideni. Olemas on madratsid, kattemadratsid, erineva põhimõttega riidekapid, samuti kummutid ja öökapid.

Söögituba

Söögitoa tarbeks on RUG-il pakkuda söögilauad, baarilauad, toolid, pukid ja taburetid. Samuti on saadaval nii kapid ja riiulid kui ka erinevad sisustuselemendid.

Esik

RUG-il on esikute jaoks pakkuda eripalgelisi riiete hoiustamise võimalusi – nurgakappidest riidenagideni. Puudu ei ole ka jalatsikapid, esikupingid, tumbad, riiulid ja kummutid.

Kontor

Kontori tarbeks on RUG-is valik kirjutuslaudasid, kummuteid, riiuleid, sahtleid, kontoritoole. Muidugi ka sisustuselemendid, näiteks peeglid ja korvid.

Lastetuba

Laste jaoks on valikus voodeid nii poistele, kui tüdrukutele. Olemas on loomulikult ka erilaadsed toolid ja lauad.

Vannituba

RUG pakub vannitubadele valamukappe, riiuleid ja peegleid. Valikust ei puudu ka tavalised vannitoakapid kui ka kapid seintele.

Veel valikut

Et kogu kodu saaks sisustatud täpselt igaühe oma maitse järgi, on RUG-is saadaval ka valik aiamööblit, terrassivaipu ja gaasigrille. Samamoodi on lisatud valikusse erinevad vaibad ja valgustid.

Lisavõimalused mööbli ostmisel

RUG on teinud oma müügitingimused klientidele vägagi paindlikuks. Klientidel on võimalik tasuda kaupade eest ka järelmaksuga. Valikus on TFBank, RUG ja Liisi järelmaksuvõimalused.

TFBank järelmaksutingimused on järgnevad: intress alates 0%; periood 3-60 kuud; sissemakse 0%; järelmaksuga soetatava kauba maksumus 100€ – 7500€. Nõudmised kliendile on: vanus 18-75 aastat; püsiv ametlik sissetulek isiklikule arvelduskontole (palk või pension); ei ole maksehäireid; isikut tõendav dokument (kehtiv ID-kaart või pass); alaline elukoht Eesti Vabariigis.

RUG järelmaksu tingimused on järgmised: intress alates 0% kuni 14.90%; lepingutasu alates 0€; periood kuni 4 aastat. Kliendi vanus peab olema 18-70 aastat. Lisaks on võimalik RUG järelmaksu võtta juriidilisel isikul.

Liisi järelmaksu pakub Holm Bank AS. Tingimused on järgnevad: limiit kuni 10000€; sissemakse alates 0€; osamakse suurus alates 7€; haldustasu 0€.

Kauplused

RUG mööblikauplused asuvad üle Eesti. Poodide asukohad on Tallinnas, Tartus, Rakveres, Haapsalus, Viljandis ja Kuressaares.

Tallinn

Tartu

Rakvere

Haapsalu

Viljandi

Kuressaare