Soodne köögimööbel, mis näeb kaunis välja ja peab kaua vastu

Soodne köögimööbel

Kodu sisustamine on suur väljaminek ja ühe suurema osa sellest eelarvest võtab köögi sisustamine. Köögimööbel peab olema funktsionaalne, vastupidav ja kergelt puhastatav. See sisaldab ka vajalikku köögitehnikat, mis võib päris suure osa sinu eelarvest võtta. Kuna köögimööbel on niivõrd suur ja mitmekülgne, maksab see tihtipeale väga palju. Paljud inimesed aga proovivad leida lahendusi, kuidas luua unistuste köök väikese eelarvega. Kuidas aga leida soodne köögimööbel, millega luua enda unistuste köök?

Soodne köögimööbel ei tähenda halba kvaliteeti

Mõned inimesed arvavad, et soodsad asjad võrduvad kohe halva kvaliteediga, aga tegelikult ei ole see niimoodi. Igasugust mööblit valides tuleb lähtuda pigem materjalist, disainist ja muust kui niisama maksumusest. Küllaga on soodne köögimööbel reaalne ja sead ka väga hea kvaliteediga, et saaksid sisustada köögi, mida vajad. Leia soodne köögimööbel ja selleks vajalik valgustus mugavalt nii Hansaposti kui ka Kaup24 tootevalikust. Vali välja nii mööblikomplektid kui ka üksikud mööbliesemed. Avasta soodne köögimööbel, nii lauad, toolid kui ka köögikapid, mida vajad!

Kuidas valida soodne köögimööbel?

Esmalt pead koostama plaani. Hea oleks seda teha võimalikult detailselt, võttes arvesse ruumi suurust kui ka erisusi. Selle põhjal saad aru, milline soodne köögimööbel mahub sinu tuppa. Kui palju on ruumi mööbli jaoks? Milliseid funktsioone peaks mööbel täitma? Kuidas soovid kõik paigutada?

Olenemata sellest, kas selleks on soodne köögimööbel, mille puhul on hinna ja kvaliteedi suhe suurepäraselt paigas, või eritellimusena valminud lahendused, kõik peab olema läbimõeldud. Ja seda iga detailini. Proovi leida vastus küsimusele, milline mööbel võiks köögis olla.

  • Milline disain sulle meeldib, kas selleks on minimalistlik skandinaavia disain või pigem romantiline maakodu stiil?
  • Millised kapid ja muud funktsioonid on vajalikud? Kui palju sahtleid ja kappe sa vajad?
  • Milline köögitehnika peaks sinna mahtuma, kas eelistad integreeritud lahendusi?

Mõtle sellele, kui palju asja soovid kappides hoida ja proovi panna kirja, milline on sinu ideaalne köögimööbel. Seejärel avasta erinevad võimalused e-poest ja veendu selles, et soodne köögimööbel pole midagi võimatut!

Lisaks köögikappidele on kööki vaja ka muud mööblit. Mõtle, kui suurt söögilauda vajad? Mitu tooli sinna juurde soetada? Ehk on veel midagi, mida soovid enda kööki lisada? Kõik need ja paljud teised mööbliesemed on võimalik soetada veebist. Leia soodne köögimööbel, mis vastab sinu soovidele, on kaunis ja ei muuda sinu rahakotti liiga õhukeseks. Pea meeles seda, et soodne köögimööbel vajab regulaarset hoolt ja puhastamist, nii säilib see kaunina pikka aega ja lisaks kõigele on ka sinu köök alati laitmatult puhas ja särav.

Kuidas leida soodsat köögimööblit?

Uued köögikapid moodustavad tavaliselt märkimisväärse protsendi teie eelarvest. Niikaua kui soovite täisteenust pakkuvat köögikapipaketti, alates projekteerimisest ja planeerimisest kuni tarnimise ja paigaldamiseni, võite kulutada kuni kolmandiku või isegi poole oma köögi ümberehituse eelarvest uutele köögikappidele.

Kuid selle rahalise südamevalu ümber on ka teisi võimalusi. Olles loov, leides õige tarnija, valides odavamaid materjale ja tehes ise tööd, võite oma köögikapi arvet tõsiselt kärpida. Aga see ei ole lihtne. Odavate või tasuta kasutatud kappide leidmise mängus peate olema ka krapsakas, visa ja konkurentsivõimeline.

Iga kord, kui ostate kappe (uusi või kasutatud), pöörake loomulikult tähelepanu kosmeetilistele defektidele, kuid otsige ka funktsioone, nagu täispikendusega sahtli lükandused ja pehmelt sulguvad uksed. Nende funktsioonidega (või ilma) kapid peaksid olema vastava hinnaga, nii et teadke, milliseid funktsioone soovite ja mille eest olete valmis maksma.

Tasuta, odavad või vahetusmüügiga köögimööbel sotsiaalmeedia gruppidest


Uute köögikappide ostjatel on alati üks tüütu probleem, millega nad peavad tegelema: vanade kappide utiliseerimine. Suure koguse vineeri, MDF-i ja tehismaterjalide saatmist kohalikku tahkejäätmete jaama ei saa pidada roheliseks ja keskkonnasõbralikuks. Mitte ainult seda, vaid ka utiliseerimine on kallis ja räpane.

Köögimööbli omanikud otsivad inimest, kes rahuldab esimesena nende vajadused. Potentsiaalse ostjana peate reageerima välkkiirelt ja sageli lubama, et tulete kohe varsti kappidele järele. Peate köögimööbli enamasti ise transportima, üldiselt ei tekita see probleeme. Võib-olla eemaldate kapid isegi majast ise, nii et tehke see kõigepealt omanikuga selgeks. Või võib omanik kapid ise köögist eemaldada, kuid need ummistavad siis tema garaaži või kuuri.

Tasuta või vahetustehingutega võite leida drastiliselt odavaid või isegi tasuta kasutatud köögikappe.

Facebooki kohalikud grupid


Üks hea tasuta köögikappide allikas on teie kohalik Facebooki grupp. See on naabruskonnaspetsiifiline algatus.

Üks positiivne aspekt kohaliku grupi kaudu vaba köögimööbli leidmisel on see, et konkurents ei ole tavaliselt nii tihe kui siis, kui materjale pakutakse kogu linnale või piirkonnale. Materjalide pärast võistlevad ka teised, kuid seda teeb vähem inimesi. Samuti võite sageli pöörduda isiklikult esemeid pakkuva isiku poole.

Negatiivne külg on see, et Facebooki kohalikel gruppidel on peamiselt pakkumisel väikesed esemed, nagu raamaturiiulid, riided, kööginõud ja vaibad. Suuremaid esemeid napib, aga neid tuleb aeg-ajalt ette.

Facebooki turg


Facebook Marketplace’i kaubad on rahalise kulu või vahetuskauba arvelt. Facebook Marketplace’iga kaetud piirkonnad ei ole nii detailsed kui Facebooki kohalike gruppide puhul. Kuid need asuvad tavaliselt samas piirkonnas.

Näpunäiteid


Kvaliteet võib varieeruda, seega uurige kindlasti hoolikalt kappide fotosid ja rääkige omanikuga.


Ärihuvilised sirvivad sageli gruppe lootuses leida tasuta esemeid, mida nad saaksid renoveerida ja edasi müüa. Kui annate kappide omanikule teada, et soovite neid sageli isiklikuks kasutamiseks, võib see tema otsust teie suunas mõjutada.
Tooted liiguvad Facebookis kiiresti. Seadistage automaatsed märguanded, mis teavitavad teid, kui ilmuvad valitud märksõnadele vastavad üksused.


Kasutatud kappe saab värvida. Kvaliteetne kapivärv võib olla kallis, kuid selle suuri kulusid vähendab kappide odav kättesaamine.

Taaskasutuspoed


Taaskasutuspoed on suurepärane koduga seotud asjade allikas. Taaskasutuspoode asub pea igas piirkonnas ning nende hinnad võivad olla lausa imestama panevalt soodsad. Müüjad langetavad sageli hindu uskumatult madalaks, et kaubad oleksid liikumises. See kehtib eriti suurte esemete puhul, nagu köögikapid, mis ahmivad väärtuslikku põrandapinda.

Uued monteerimiseks valmis kapid


Monteerimisvalmis köögimööbel on saadaval peamiselt interneti-jaemüüjate kaudu. Kui olete veebis tellimuse esitanud, tarnitakse kapid teile lamedalt pakituna. Kokkupanek on lihtne tänu süsteemile, mida enamik tootjaid integreerib.

Monteerimisvalmis kappidega pole aga kõik täiuslik. Saatmiskulud võivad toote tohutu kaalu tõttu olla ülemäära suured. Nende saatmiskulude tõttu, kui teile kapid ei meeldi, võib nende ettevõttesse tagasisaatmine olla tohutult kulukas. Samuti kipuvad monteerimisvalmis kappide stiilid olema üsna traditsioonilised, nii et kui soovite kaasaegseid plaatuksega kappe, leiate ainult õhukesi pakkumisi.

Näpunäiteid


Tasuta kohaletoimetamise pakkumised kehtivad tavaliselt ainult suurte tellimuste puhul, sageli 2500 $ või rohkem.


Lisad maksavad sageli rohkem kui nende tegelik väärtus. Kappi sisseehitatud riiulid võivad maksta rohkem, kui ostate need eraldi ja paigaldate need ise.


Kapitootja kaudu ostetud kapisisu kipub olema kallis. Ostke sisu, paigaldage see ise ja säästke raha.


Kui teile ise kokkupanemise idee ei meeldi, võite paljudel juhtudel osta kokkupandavad kapid ja maksta lisatasu, et ettevõte saaks kapid ise kokku panna.


IKEA


IKEA kapid kujutavad endast odavat kapi loovate tegurite kokkulangevust: ise paigaldamise võimalus, keskmise tihedusega puitkiudplaadist (MDF) konstruktsioon ja võimalus neid ise füüsiliselt kätte saada.

Ebamäärases mõttes kuuluvad IKEA kapid monteeritavate kappide kategooriasse, kuna enamik nende kapid on lamepakendis ja vajavad kokkupanemist. Kuid IKEA väärib oma tähelepanu. Esiteks on nende kappidel ebatavaliselt kõrge disaini keerukus, mida paljudes teistes ise monteeritavate köögimööbli pakkumistes ei leidu. Teiseks saab neid kappe osta ja kätte saada tavapärastest kauplustest.

See viimane eristus on kulude osas kriitiline, sest see säästab teid proovimast läbi hüpata teiste ise monteeritavate kappide jaemüüjate kehtestatud raamidest: tõsta oma ostuhinda piisavalt kõrgele, et saada tasuta kohaletoimetamist. Rendiauto hinna eest saate terve köögi ulatuses hästi disainitud fantastiliselt odavaid kappe. Ja kuna saate köögikappe enne ostmist füüsiliselt näha, puudutada ja katsetada, väheneb oluliselt võimalus, et peate need tagastama.

Näidisköögimööbel

Köögimööblit ostes lähete neist asjadest mööda ega mõtle ehk kunagi sellele, et need võivad olla just need, mida vajate. Neid nimetatakse köögikappide näidisteks, mida näete kodukauplustes ning kohalikes köögidisaini müügisalongides.

Need väljamõeldud paigutused on mõeldud tekitama tunnet, mis tunne oleks läbi astuda ja kasutada suuremate kaubamärkide kappe. Kuna need on mõeldud tootja poolt pakutava parima näitamiseks, on vitriinidega köögikapid sageli täis kõikvõimalikke lisatasu eest saadavaid esemeid, nagu leivakarbid, väljatõmmatavad riiulid, libisevad maitseaineriiulid ja palju muud.

Näidistena nähtavate köögikappide leidmine tähendab püsivust, jalgade tööd ja vilunud sotsiaalseid oskusi. Kui suudate juhi või omanikuga hea suhte luua, võite oma pingutuste eest saada suure soodustuse.