Kohe-kohe on noorte lõpupeod - kellel saab läbi lasteaed, kellel ülikool või saab see tee kohe alguse. Mõni laps saadetakse õppima väga kaugele. Seda tahab iga pere eriliselt tähistada. Oma aed on nüüd parim paik kõigi perekondlike ürituste tähistamiseks.

Mis on tähtis, kui aeda külalisi kutsud ja aiapidu planeerid?

1. Kas istumisruumi jagub kõigile?

Osalejad tasub nimekirja koondada ka väiksema peo korral. Meeldetuletuseks - vanemad ja nooremad pereliikmed tahavad peo käigus ka veidi puhata, kes selga, kes pead. Kui sul pole aias pehmet mööblit, hangi ports patju, mida igaüks saaks selja taha sättida, et tundidepikkune istumine oleks nauding kõigile.

 

2. Väike puhkus

Ideaalne kui aias saab ka pikutada ja pilvi lugeda. Lõpupeod panevad kogu seltskonna rakkesse alates varahommikust, nii verinoored kui ka seenjorid.   

Nemad aga vajavad lisaks melule ka hingetõmbamise pausi. Hea energia taastamiseks piisab tihti kümnest-viieteistkümnest minutilisest puhkepausist.  

Tegelikult vajavad seda ka noored, sest nemad tahavad järgmise päikesetõusini vastu pidada.

Ripptool on terrassil super pilgumagnetiks andes organismile lisaks ka väikse kosutuse. Enamasti polegi kehale rohkemat vaja kui mugavat ja lõõgastavat asendit.  

Nende valik on muljetavaldav ja kangaidki saab valida paljude toonidega. Valikut tehes võta arvesse ka muud sisustust (majaseina, laudise, aksessiaaride nagu laudlina ja padjad toone).  

Ripptooli võib välja jätta kogu suveks, see on ilmastikukindel.

 

3. Võimalused eraldumiseks

Suuremal peol grupeeruvad inimesed teemade kaupa. Ühed avastavad sarnase hobi, teised leiavad end ühevanuste laste oskusi - saavutusi lahkamas, noored arutavad suveplaane. Hea, kui isiklikumat vestlust ei pea üle pika laua segiläbi arendama.

Aiakiiges saab eraldumise ja puhkuse käsikäes. Selle plussiks on ka päikesevari.

 

4. Loo hubasus dekoratsioonidega.

Ilusad laudlinad teevad söögilauast väärika peolaua. Telli mõnelt õmblejalt vanale padjakuhjale ports sarnaseid katteid ja lisaks samasugune laudlina – vihjeks, suvi on värvide aeg.  

Riputa laua kohale valguskett, see toob õhtuks sumeda valguse. Ka küünlalaternad ja –jalad annavad sellele tubli lisa.

Vaasi säti kindlasti lilli ja rohelist kraami, toolileenile mõned pleedid. Peotäie põllulilli või sirelioksi võid tasuta saada kui mõni põõsas aianurgas kasvamas on. Niisugused rõhutavad nostalgiat ja pälvivad kindlasti vanemate peokülaliste meelehea.  

Langetasime terrassimööbli hindu 20 % mõeldes just kohe algavate pidudele. Meie valikust leiad diivani iga suurusega terrassile või rõdule, varikatustega ja ilma. Ripptoolide valik on omaette vaatamisväärsus. Uuri lähemalt meie aiatooteid siit.